Опис ППЗ для розробки дидактичних засобів

Сторінка 4

2. Ліс взимку.

3. Зимова казка.

5. Складання твору учнями.

Зразок твору

Мене розбудила синичка. Вона постукала дзьобом у вікно і голосно писнула. Я підбіг до вікна, а там біло-біло! Це вночі завітала чарівниця-зима. Стало так гарно, урочисто, світло.

Зима! Одне лише слово, а в уяві виникає стільки картин! Кожну з них я хочу намалювати. На одній біліє поле, а вдалині - темний ліс. На іншій все світиться від яскравого сонечка. Ось чудова річка з прозорою кригою, і я катаюсь на ковзанах. А ще мені подобається, коли іде лапатий сніг. Я замислююсь і уявляю, якою буде ця зима.

Я мрію . І раптом чарівна Фея бере мене за руку і веде на засніжену галявину. Там під звуки чарівної музики кружляють у танці дівчатка-сніжинки. їх так багато, і вони так гарно танцюють, що я не витримую і кружляю разом з ними.

У вікно постукала синичка, і я прокинувся .

6. Творча робота.

7. Підсумок уроку.

Учні читають свої твори.

8. Домашнє завдання.

– Усно скласти текст-розповідь про розмову сніжинок.

Ще зовсім нещодавно комп’ютер використовувався як елемент вивчення і лише у старшій школі. Та в наш час стає зрозумілим, що використання комп’ютера є обов’язковим практично у всіх сферах життя, як от шкільне навчання.

І справді, вчителю набагато легше підготуватись до уроку, якщо під рукою такий потужний дидактичний технічний засіб як комп’ютер. Та й самим дітям більше подобається пояснення вчителя, подання матеріалу, якщо воно цікаве, насичене багатьма новинками.

На нашу думку комп’ютер в початковій школі (зокрема на уроках розвитку мовлення) має принести багато позитивних моментів, які не залишаться без уваги як дітей, так і батьків, а отже таке використання має мати місце, вивчатись та розроблятись як на практичному, так і (що не маловажливо) на теоретичному рівнях.

Страницы: 1 2 3 4 

Нове про педагогіку:

Проблема гармонізації особистості в системі освіти
Серед соціально-культурних проблем, що стоять перед нашим суспільством, виділяється проблема формування всебічно розвиненої особистості. В основі характеристики особистості лежать три провідні ознаки ...

Застосування загадок, приказок, скоромовок, ребусів як наочність у початкових класах
Формування навички читання - тривалий і складний процес, що потребує постійної, неослабленої уваги до занять і забезпечується перед усім добором навчального матеріалу та відповідними методичними прий ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com