Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Педагогіка і освіта » Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Сторінка 7

Усі недоліки, що стосуються стану технічних засобів виховної роботи, відзначаються приймаючим посаду в зошиті для доповіді про їх командиру підрозділу і старшому офіцеру виховної роботи.

Аналогічним шляхом приймаються баяни, акордеони, струнні інструменти, на які повинні матися паспорта за формою № 2.

При огляді і перевірці технічних засобів виховної роботи і музичних інструментів варто звернути увагу на відповідність наявної в паспорті оцінки про категорію апаратури (інструмента) з дійсної. Для цього варто знати, що до першої категорії відноситься нове, що не було в експлуатації, яке відповідає усім вимогам технічних умов майно; до другої те, що знаходиться в експлуатації, а також минулий ремонт і відповідає всі вимоги технічних умов; до третього - те, що потребує середнього ремонту; до четвертого - те, що потребує капітального ремонту; до п'ятого - те, що не підлягає ремонту, відновлення якого неможливо чи недоцільно.

Усі види культурно-освітнього майна, отримані особовим складом як подарунки від трудових колективів, громадських організацій, повинні бути враховані і використовуватися як і табельне майно, хоча в норми постачання воно не входить.

У ході перевірки уточнюється закріплення кожного предмета за військовослужбовцем, відповідальним за його схоронність і експлуатацію.

Прийом періодичної преси

Про всі недоліки, зв'язані з отриманням, використанням, збереженням газет і журналів, заступнику командира роти з виховної робот, що приймає посаду потрібно зробити замітку для того, щоб доповісти про них командиру підрозділу, старшому офіцеру виховної роботи і виправити у наступній роботі.

Такий порядок прийому газет і журналів, що знаходяться у колективному користуванні, допоможе заступнику командира підрозділу з виховної роботи знати не тільки їхній перелік і кількість, але і щодня контролювати доставку цих видань у підрозділ, організувати ведення підшивок і забезпечувати їх збереження протягом терміну, встановленого заступником командира військової частини з виховної роботи.

Взаємодія з офіцерами підрозділу.

Коло обов'язків, характер повсякденної діяльності заступника командира роти з виховної роботи надзвичайно складні і різноманітні. Як ніхто інший, він постійно знаходиться в системі визначених відносин з людьми як усередині підрозділу, так і за його межами. Ці відносини будуються в службовій сфері і сфері громадської діяльності. Вони багатогранні. Ми ж торкнемося лише тих, на які особливо важливо звернути увагу офіцеру виховної роботи в період його становлення в посаді.

Немає необхідності пояснювати і доводити, як важливо з перших кроків офіцерської діяльності правильно визначити своє місце і роль у цих взаєминах.

Насамперед про взаємини з командиром. Погодженість у роботі двох названих посадових осіб визначена військовими статутами. Виконання їх вимог - надійна гарантія успішного вирішення завдань, поставлених перед військовими частинами і підрозділами.

Не менш важливе значення має встановлення правильних взаємин з іншими офіцерами підрозділу. Адже офіцерському складу належить вирішальна роль у виконанні великих і складних задач, що поставлені перед підрозділом, як у мирний, так і у воєнний час.

Заступник командира роти з виховної роботи - безпосередній начальник всього особового складу, в тому числі й офіцерів - командирів взводів. Його положення начальника визначається багато в чому тим, що він зобов'язаний керувати виховною роботою офіцерів, повсякденно надавати їм допомогу у вихованні підлеглих і формуванні військового колективу.

Головне завдання виховника повинно полягати з тому, щоб разом з командиром підрозділу згуртувати підлеглих офіцерів у бойовий, злагоджений колектив, здатний дружно, з повною віддачею сил і енергії працювати заради загальної справи.

Потрібно прислухатися до їхніх порад, вивчати їхній досвід, цікавитися тим, як проходило становлення кожного з них в офіцерській посаді.

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8

Нове про педагогіку:

Гігієнічні фактори як засіб фізичного виховання
Реалізація принципу оздоровчої спрямованості системи фізичного виховання можлива тільки за умови, якщо заняття фізичними вправами стануть органічною частиною життєдіяльності людини. З іншого боку, фі ...

Втома, локалізація та механізми виникнення втоми після розумової і фізичної працездатності
Процес втоми – це сукупність змін, які проходять в різних органах, системах і організмі в цілому, в період виконання фізичної та розумової роботи, яке приводить в кінці до неможливості її продовження ...

Навігація по сайту

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com