Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Педагогіка і освіта » Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Сторінка 4

Знайомлячись з військовослужбовцями підрозділу, новий заступник командира роти з виховної роботи уважно вивчає їхні морально-психологічні якості, а одночасно і стан військової дисципліни і дисциплінарної практики командирів.

Вивчити місячні плани виховної роботи з особовим складом, плани морально-психологічного забезпечення бойової служби варт і військових нарядів і повноту їхнього виконання, результати аналізу стану військової дисципліни і дисциплінарної практики, книгу протоколів загальних зборів військовослужбовців, плани роботи ради військового колективу і ради прапорщиків (якщо вона є). При цьому доцільно окремо поговорити щодо змісту роботи з їхніми головами. Разом з редактором стінної газети потрібно переглянути комплект випущених номерів і за можливістю оцінити їхній зміст.

Добре знання людей і чітко поставлена інформація - ключ до правильних рішень. Відсутність інформації породжує в особового складу сторожкість, непевність, а в складних умовах і нервозність, що нерідко веде до негативних наслідків.

Якщо заступник командира роти з виховної роботи стає на посаду, коли його попередника з якихось причин уже може не бути в підрозділі, тоді перераховані й інші питання він уточнює з бесід з командиром роти, активом підрозділу.

Вивчення організації бойової служби. У службово-бойовій діяльності внутрішніх військ велике місце займає організація бойової служби. Ось чому призначений заступник командира роти з виховної роботи у першу чергу офіцер і тому зобов'язаний глибоко розібратися з обсягом задач бойової служби, наявністю сил і засобів для її виконання, усвідомити систему роботи командира підрозділу з організації бойової служби на добу, ознайомитися з підсумками виконання особовим складом службово-бойових завдань, вивчити сформовану систему морально-психологічного забезпечення їх виконання, ознайомитися з військовим господарством та іншими питаннями.

Вникаючи в деталі організації бойової служби, треба вивчити стан і характерні риси об'єктів, що охороняються (маршрутів конвоювання, місць несення служби), прилягаючу до підрозділу місцевість, уточнити склад і рід занять місцевого населення.

Визначивши послідовність перших перевірок варт, військових нарядів, необхідно уточнити обсяг контролю по кожному з них. Велика увага при перевірці служби варт, військових нарядів необхідно звернути на організацію морально-психологічного забезпечення бойової служби, критично оцінити стан наочної агітації і технічних засобів виховання у вартових приміщеннях.

У ході вивчення організації бойової служби необхідно глибоко вивчити весь цикл заходів командира підрозділу з цього питання на різних етапах виконання службово-бойових завдань, зіставити дійсне положення справ з вимогами Статутів, знаннями, отриманими в стінах Академії, серйозно продумати свої зауваження, пропозиції і висловити їх командиру роти.

Вивчення процесу бойової і гуманітарної підготовки. Важливим елементом вивчення справ у підрозділі є з'ясування заступником командира роти з виховної роботи організації бойової і гуманітарної підготовки особового складу. При цьому треба з'ясувати, наскільки відповідає навчальний процес вимогам Організаційно-методичних вказівок командувача внутрішніх військ МВС України на поточний навчальний рік, особливо в частині, що стосується повного використання наявних можливостей для навчання особового складу, підвищення ефективності кожної години навчального часу, забезпечення максимального охоплення заняттями всіх категорій військовослужбовців. Особлива увага слід звернути на те, як у підрозділі поєднується бойова підготовка і виховна робота, як розподіляється час, наскільки раціонально складений розпорядок дня і ротний розклад занять.

Слід також уточнити систему і ступінь підготовки командирів взводів, сержантів - командирів відділень, екіпажів, розрахунків, начальників варт, фахівців ТЗО, зв'язку й інших.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Нове про педагогіку:

Про підготовку студентів музично-педагогічного факультету у напряму викладання естрадного вокалу у школі
Актуальність проблеми підготовки спеціалістів-викладачів у галузі естрадного співу пояснюється тим, що сьогодні серед школярів різного віку існує міцний потяг до естради. При школах та палацах дитячо ...

Поняття про здоров'я
Поняття «Здоров'я людини», на перший погляд, представляється простим та ясним. Здорова людина зовсім не замислюється над сенсом цього стану. Встановити чітку грань між здоров'ям та хворобою неможливо ...

Навігація по сайту

Copyright © 2020 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com