Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Педагогіка і освіта » Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Сторінка 2

Після цього на найближчій нараді (чи спеціальному зборі офіцерів управління частини і місцевих підрозділів) командир частини представить офіцера, що прибув офіцерському складу.

Подальші дії молодого офіцера визначаються тим, куди він призначений на посаду. Якщо призначення не зв'язане з виїздом в окремо дислокований підрозділ, то, здавши в штабі розпорядження, атестати, одержавши особисту зброю, інше військове майно, вирішивши питання розміщення і харчування, він прибуває на місце і представляється у встановленому порядку командиру роти.

При призначенні в окремо дислокований підрозділ варто отримати у виховному відділі частини докладну інформацію про офіцерів і прапорщиків, у діловодстві речової служби одержати дані про культурно-просвітнє майно, що числиться, у бібліотеці - про книжковий фонд. Після цього офіцер убуває у свій підрозділ і діє у порядку, зазначеному вище.

Представлення знову призначеного офіцера особовому складу роти здійснює командир. Звичайно перед військовослужбовцями роти він називає військове звання, прізвище, ім'я, по батькові офіцера, вказує номер наказу про призначення його на посаду заступника командира роти з виховної роботи, повідомляє короткі дані про нього: рік народження, коли і який навчальний заклад закінчив, сімейний стан, визначає порядок подальшого більш докладного знайомства нового офіцера з всім особовим складом. Після цього знову призначений заступник командира роти з виховної роботи приступає до прийому справ і посади.

Прийом посади. Щоб забезпечити своєчасний і правильний прийом посади, заступнику командира роти з виховної роботи необхідно одержати від безпосереднього начальника загальну характеристику підрозділу (про укомплектованість особовим складом і технікою, службово-бойові завдання, що виконуються, морально-психологічний стан та стан військової дисципліни, бойової і гуманітарної підготовки.

Разом з командиром необхідно скласти план прийому посади (додаток 1), у якому визначити перелік заходів, послідовність і терміни їхнього проведення. Командир роти, як правило, особисто дає необхідні вказівки офіцеру, який здає і приймає посаду, проводить їхній інструктаж.

Зміст плану, терміни його виконання залежать від кількості особового складу, дислокації підрозділу (окремо дислоковане, розташоване при управлінні частини, батальйону), обсягу й умов виконання задач бойової служби, кількості і фактичного стану культурно-освітнього майна, стану документації. План повинен включати повний перелік заходів, зв'язаних із прийомом посади і містити чіткі і реальні терміни. Вони встановлюються командиром частини і звичайно не перевищують п'яти днів.

З'ясування й оцінка обсягу роботи, що стоїть при прийомі посади, виробляється на основі вказівок заступника командира з виховної роботи, безпосереднього начальника і з бесіди з заступником, що здає посаду.

Звичайно план прийому посади містить у собі наступні елементи:

особисте знайомство з військовослужбовцями підрозділу;

вивчення організації бойової служби, бойової і гуманітарної підготовки, стану ротного господарства;

попереднє вивчення стану роботи громадських організацій;

знайомство з адміністрацією об'єкта, що охороняється;

прийом справ;

комісійний прийом культурноосвітнього майна із складанням відповідного Акту;

подання командиру роти рапорту про прийом посади й усна доповідь про свої зауваження.

Для найбільш раціонального розподілу часу доцільно передбачити одночасне відпрацьовування декількох елементів плану, наприклад, у ході вивчення організації бойової служби можна знайомитися з підлеглими, проводячи індивідуальні бесіди з військовослужбовцями, потрібно поцікавитися станом їхніх службових карток та інше.

Заступник командира роти з виховної роботи, що здає посаду, має право висунутись до управління частини тільки після представлення командиру роти відповідного письмового рапорту про здачу справ і посади.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Нове про педагогіку:

Діагностика рівнів пізнавальної активності, самостійності і творчого мислення при вивченні основ інформатики та обчислювальної техніки молодших школярів
Вивчивши і проаналізувавши теоретичний аспект проблеми «Використання нових інформаційних технологій для розхвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку» постала необхідність впровадження ...

Формування лексичних навичок і стійкого інтересу до іноземної мови в молодших школярів через використання ігор й ігрових моментів на уроці англійської мови
Що таке гра? Спочатку спробуємо відповісти на це запитання вустами самих учнів. На думку молодших підлітків, гра – це: «радість, відпочинок, інтерес», «…це цікаве й веселе заняття». Протягом усього п ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com