Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Педагогіка і освіта » Прийом посади заступником командира роти з виховної роботи

Сторінка 1

Держава піклується про виховання кадрів військових вихователів. І це дає свої плоди. У військах служить великий загін досвідчених офіцерів виховної роботи. Їм по силах будь-які завдання, якими б важкими і складними вони не були.

Діючи рука об руку з командирами, вони наполегливо виховують особовий склад у дусі безмежної відданості Батьківщині і постійній готовності до кінця виконати свій військовий обов’язок.

Академія внутрішніх військ МВС України вирішує завдання з підготовки найбільшого загону офіцерів виховної роботи - заступників командирів рот з виховної роботи. За час навчання курсанти формують широкий ідейно-теоретичний кругозір, що визначається комплексом фундаментальних знань в області філософії, історії та інших суспільних наук. Поряд з теоретичними знаннями курсанти отримують досить міцні практичні навички з виховної роботи і військовій професії. Їх відрізняють такі якості як принциповість і пристрасність, нетерпимість до недоліків у роботі і чуйність до людей.

Кожен рік Академія направляє у війська визначене число офіцерів виховної роботи. Їхнє майбутнє багато в чому залежить від обсягу і рівня придбаних знань і практичних навичок, але в чималому ступені на нього впливає і те, як складеться період їхнього офіцерського становлення.

Ротний колектив для молодого офіцера виховної роботи та ділянка, де пізнаються усі тонкості військового життя і діяльності, удосконалюються уміння і навички, здобувається і шліфується професійна майстерність.

Головне в майбутній роботі заступника командира роти з вихованої роботи виховання особового складу і мобілізація його на виконання завдань, що стоять перед військами. Ця роль посильна людям міцним духом, усебічно підготовленим.

Серед факторів, з яких складається оцінка праці молодого виховника є близькість до душі солдата.

Можна відзначити, що багато випускників Академії, добре попрацювавши в ротах, набравши досвіду, заслужили призначення на більш високі посади. Самі підготовлені з них після служби у військах на відповідних посадах продовжують навчання в Національній академії ЗСУ, а по закінченні її очолюють більш відповідальні посади.

Тому для молодих офіцерів дуже важливо знати як правильно прийняти посаду, з чого розпочати свою роботу на посаді заступника командира роти з виховної роботи.

Усі молоді офіцери після закінченням Академії за розподілом ГУ ВВ МВС України направляються у відповідні управління внутрішніх військ, з'єднання для наступного призначення на посади у конкретні військові частини, підрозділи. З моменту отримання необхідних документів і вибуття з Академії починаються їхні самостійні дії.

У призначений у розпорядженні термін офіцер прибуває в управляння військ (з'єднання), пред'являє документи у відділ (відділення) кадрів.

Представляючись начальнику управління (командиру з'єднання), військової частини офіцер називає своє прізвище, військове звання і причину представлення. Наприклад: “Товаришу генерал-майоре. Випускник Академії внутрішніх військ МВС України лейтенант Демиденко, представляюся з нагоди прибуття для проходження служби”.

Після особистого знайомства і бесід командування з кожним молодим офіцером, занять (зборів), проведених з ними, видається наказ про призначення останніх на посади. Після цього вони убувають у частини.

З прибуттям у військову частину офіцер також повинен представитися командиру частини і його заступнику з виховної роботи за формою, наприклад: “Товаришу полковник. Лейтенант Демиденко, представляюся з нагоди призначення на посаду заступника командира 2-ої роти з виховної роботи”.

Під час бесіди з командиром військової частини (заступником командира з виховної роботи) офіцеру необхідно з'ясувати всі питання, які його цікавлять щодо прийому посади, службової діяльності, розміщення, харчування, пристрою родини (для тих які її мають) та інше. Командир вкаже порядок вступу на посаду, отримання особистої зброї, необхідних документів, підкреслить, на що варто звернути особливу увагу і відповість на поставлені питання.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Нове про педагогіку:

Психологічні механізми формування професійної спрямованості особистості
Виникнення вибірково-позитивного відношення до професії означає утворення системи "людина - професія", усередині якого починається взаємодія об'єкта й суб'єкта відносини. Поняття "відн ...

Аналіз професійної діяльності фахівця
Люди на протязі свого життя працюють в різних сферах трудової діяльності, але більшість з них зв'язані з виробництвом. Саме в ньому або при його сприянні люди ростуть, вчаться, працюють, переборюють ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com