Розробка і обґрунтування системи позакласних занять у формі годин цікавої математики

Педагогіка і освіта » Організація позакласної роботи з математики » Розробка і обґрунтування системи позакласних занять у формі годин цікавої математики

Сторінка 15

3 клас.

1. Запиши всі трицифрові числа, використовуючи тільки цифри 0, 3 і 7. Повторювати цифри можна.

2. Використовуючи 4 рази цифру 5, знаки дій і дужки, запиши число 12.

3. На біговій доріжці рівномірно поставлені стовпчики. Від 1 до 4 стовпчика бігун добіг за 12 с. Через скільки часу після цього він буде біля 7 стовпчика? (Швидкість бігу однакова).

4. Дівчатка вирішили посадити 24 кущі аґрусу, малини і смородини. Кущів аґрусу має бути стільки, скільки кущів малини, а кущів смородини у 2 рази більше, ніж аґрусу. Скільки кущів кожного виду посадили дівчатка?

5. Двоє рибалок вирішили зварити на вогнищі юшку. Перший рибалка дав 5 рибин, а другий - 4. Тільки вони зварили юшку, як підійшов мисливець. За свою порцію юшки він дав їм 18 грибів. Як повинні рибалки поділити ці гриби між собою?

6. З чотирьох однакових квадратів склади один великий. Знайди його периметр, якщо периметр малого квадрата 8 см.

Резервна

Є дві каструлі - на 5 л і на 3 л. Як з їх допомогою набрати з річки 4 л води?

4 клас

1. Запиши всі чотирицифрові числа, які можна утворити з цифр 0 і 1.

2. У прикладі додавання однаковими буквами позначено однакові цифри:

АБВГ

+АБДГ

ВГДАГ

Знайди цифри, які відповідають буквам.

3. У токарному цеху виточують деталі з металевих заготовок. З однієї заготовки виходить одна деталь. Під час виточування відходять стружки. Зі стружок, одержаних при виготовленні 6 деталей, можна виплавити одну заготівку. Скільки всього деталей вийде з 36 заготовок?

4. Карлсон з’їв 800 г меду за 3 хв., Вінні-Пух - у 3 рази швидше. За скільки хв. вони можуть з’їсти цей мед разом?

5. До майстерні звезли 10 м червоного і білого шовку, всього на 88 грн. Скільки привезли окремо червоного і білого шовку, якщо ціна білого - 7 грн. за метр, а червоного - 10 грн. за метр?

6. На квадратній ділянці - 4 дерева. Треба цю ділянку поділити на 4 однакові частини, щоб на кожній було по одному дереву.

Резервна:

Запиши усі трицифрові числа, які можна утворити з цифр 5, 6, 7 і 8. Повторювати цифри не можна.

Математична олімпіада у вигляді свята, представлена Л.Ф. Пікулем.

. Стук у двері - і до класу входить дівчина з короною на голові і в накидці, на якій прикріплено вирізані з паперу математичні знаки - Королева Математика. Привітавшись з присутніми, вона повідомляє, що хоче перевірити чи готові школярі до участі в олімпіаді. Для цього пропонує виконати 3 завдання:

1. Розвязати кросворд:

1

3

4

 

2

Страницы: 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Нове про педагогіку:

Методика обстеження сформованості лексико-граматичної сторони мовлення у дітей із ЗНМ старшого дошкільного віку
Правильно організоване корекційне навчання і виховання дітей дошкільного віку в умовах логопедичної групи потребує обстеження мовних та немовних процесів, сенсомоторної сфери, інтелектуальнго розвитк ...

Сучасні підходи до типології та структури уроків
Жоден з уроків, навіть проведених одним і тим самим учителем з використанням однакових технологій, методів, прийомів та засобів навчання, не буде повністю відтворювати будь-який інший. Проте говорити ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com