Сценарій виховного заходу: "У дружбі наша сила"

Педагогіка і освіта » Сценарій виховного заходу: "У дружбі наша сила"

Сторінка 3

Потім ведучі разом з учнями-глядачами вибирають найважливіші закони із тих, що запропонували команди, і, записавши їх на одному аркуші, передають Феї. Орієнтовний список законів:

— завжди прислухатися одне до одного;

— не брехати одне одному;

— не кривдити та не обзивати одне одного;

— завжди підтримувати одне одного;

— не залишати одне одного в біді;

— завжди чинити по справедливості;

— завжди поступатися одне одному;

— допомагати одне одному.

Фея - цей звід добрих законів я обов'язково передам своєму міністру, але для того щоб він зміг їх прочитати, вам потрібно подарувати йому чарівну «Абетку дружби», тобто до кожної літери абетки дібрати добре слово.

4. «абетка дружби».

Дрейк – Ми подолали не аби який шлях! Наша зупинка вимгає від нас не аби яку кмітливість ! Давайте зробимо це разом адже без абетеи дружби наша команда перетвориться на рабів, які будуть все життя працювати на плантаціях в Мексиці! Ходімо по абетку мершій!

До залу вносять великий аркуш паперу, на якому в стовпчик написані літери абетки. Учні добирають до літер відповідне слово.

«Абетка дружби»

А —акуратність

Б —бадьорість

В — веселощі

Г — гідність

Ґ - ґречність (учтивость)

Д — доброта (дружба)

Е — ерудованість

Є — єдність

Ж — життєрадісність

З — злагода

І — інтелігентність

К — красота

Л — любов

М — милосердя (мудрість)

Н — надійність

О —освіченість

П — повага

Р — радість

С — сміливість

Т — талановитість

У — уміння

Ф — фантазія

X — хоробрість

Ц — цілеспрямованість

Ч — чесність

Ш — шанування

Щ — щирість (щедрість)

Ю — юність

Я — ясність

Дрейк – маємо абетку! Отже, ми крокуємо далі ! Залишилось зовсім трохи . Пара кроків і ми майже у нашої з вами мети! Ходімо далі залишилось зовсім трохи! Мерщій далі!

5. «скарбничка загальнолюдської мудрості».

Дрейк – далі у нас Гаррі Поттер! Ну що пройдемо його випробування! Скажемо разом дружба – це сила!!!

Гаррі Поттер - привіт!!! А що це ви тут робите в моїй країні?

Слово шукаєте? Ну що ж, може я і допоможу вам, але спочатку допоможіть ви мені. Якщо вже ви прямуєте до острова дружби, то скажіть мені, будь ласка, що ж воно таке ДРУЖБА і що про неї думали у давні часи.

1-й учень. Дружба — це святе слово, святе почуття, яке можливе тільки на основі взаємоповаги. Справжньою основою для дружби є рівність. В усі часи вважалось великою цінністю мати друга. У скіфів дружба перевірялась кров'ю і оформлялась спеціальним договором і великою клятвою. Надрізавши пальці, побратими зливали свою кров у чашу і, змочивши у ній кінці мечів, куштували цю кров. Після цього ніщо не могло їх розлучити.

2-й учень. У епоху середньовіччя дружба вважалась втіленням благородства й вірності. А для людей епохи романтизму дружба — це живе почуття, безпосереднє життєве переживання.

3-й учень. Сучасні словники й підручники визначають дружбу як близькі стосунки, що засновані на взаємній допомозі, прив'язаності, спільності інтересів, смаків, поглядів, життєвих цілей, активній зацікавленості один в одному.

Страницы: 1 2 3 4

Нове про педагогіку:

Сухомлинський В.О. про виховання педагогічно занедбаних дітей та підлітків
У педагогіці є особистості, чий творчий доробок визначає виховання багатьох поколінь. Серед них – Василь Олександрович Сухомлинський – один із найвидатніших творців світової педагогічної думки, чия н ...

Риси бароко у п’єсі Кальдерона "Життя - це сон"
Від часу створення драми "Життя - це сон" минули сотні років, а знаменитий монолог Сехізмундо ("Ох, горе тут мені. ") до цього часу вивчається в іспанських школах. П’єса й нині ст ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com