Журі оцінює модель за такими критеріями:
1. Відповідність напряму моди.
2. Посадка на фігурі.
3. Відповідність описанню моделі.
4. Охайність обробки.
Після проведення параду журі вибирає три найкращі роботи.
Підбиття підсумків конкурсу
Вчитель: під час конкурсу ви відчули себе у ролі художника, дизайнера, конструктора, закріпили та систематизували знання з теми, повторили питання, пов’язані з конструюванням і моделюванням плечових виробів.
Таким чином, принцип наочності відіграє важливу роль у підготовці художників-модельєрів. Зокрема, незалежно від того, яку із сфер дизайну студент вивчає (модельєр, графік, фотовідеодизайн і т.д.), він повинен не тільки знати закони композиції, але і вміти застосовувати їх на практиці. Не можна створювати предмети дизайну спираючись тільки на конструктивні, колірні закони, треба використовувати принцип наочності.
Композиція виробів культурно-побутового призначення повинна задовольняти умови внутрішнього і зовнішнього ринку, естетичні смаки суспільства, відображати його зростаючу культуру і запити.
Для дизайнерів необхідне системне вивчення основ теорії композиції. При роботі над будь-яким дизайнерським проектом необхідна мобілізація всіх знань, отриманих у період навчання. Одним з них є використання композиції у всіх її аспектах, тому що без цих навичок не можна стати професійним дизайнером.
Нове про педагогіку:
Сутність виховання, його мета. Завдання складових
частин всебічного гармонійного розвитку особистості
Виховання — один із чинників, під впливом якого здійснюється ' розвиток дитини. Якщо середовище переважно стихійно впливає на розвиток людини, то виховання завжди є цілеспрямованим, тому його результ ...
Дидактичні цілі та загальні вимоги до використання засобів наочності на
уроках
Принцип наочності втілюється через вже перелічені вище засоби, а також через актуалізацію чуттєвого досвіду, яким уже володіють школярі. У дидактиці перший вид називається зовнішньою, а другий – внут ...