Важливість самостійної діяльності учнів

Сторінка 9

Будинок, дім, халупка, палац, будівля, оселя, помешкання, хатка, споруда.

Визначити рід іменників.

Розібрати за будовою на дошці іменник хатина.

3.7. Диференційована робота в парах.

–А зараз вам пропонує гру «Різнобарвна квітка» дядечко Скрудж. Діти 1 варіанту, будь ласка, отримайте завдання квітки! Виконуйте разом, коментуючи по черзі напівголоса, перевіряйте один одного.

Завдання. Розбір за будовою слів: зимового, шкільному, село

3.8. Гра «Не загуби ланцюжок».

–Усна робота за таблицею. Діллі разом з вами буде працювати. Скласти словосполучення, довести правильність своєї думки. Визначити відмінки, закінчення.

за, парта, сидіти; з, вчити, Наталка; вулики, під, вишня; закри ти,долоня; над, бджоли, конвалія; з, дружу, Софія.

IV. Підсумок уроку.

Закінчився наш урок. Ви дуже добре допомагали героям мультфільмів вивчати нашу рідну мову. Їм це сподобалось, і вони задоволені вами. Яку тему ви сьогодні повторили? Що вам більше всього сподобалось?

Дана робота є спробою узагальнення методичних положень щодо виввчення іменника в другому класі з урахуванням сучасних потреб і запитів школи.

Перший розділ дає загальне уявлення про систему вивчення іменника в другому класі з деякими практичними зауваженнями.

Другий розділ підкреслює важливість спиряння розвиткові творчих задатків школярів, подає приклади завдань, які можна використати для заохочення дитячої творчості.

У третьому розділі йдеться про значення самостійної роботи учнів при вивченні іменника, пропонуються варіанти вправ.

У четвертому розділі подаються розробки уроків. Серед них такі як: урок вивчення нового матеріалу «Рід іменників», урок повторення і закріплення знань та інтегрований урок рідної мови і мовлення з елементами художньої праці на тему «Зимовий ліс».

Дану роботу можна використати студентам третьокурсникам під час підготовки до проведення пробних уроків, а також вчителям методистам при ознайомленні студентів з методикою викладання іменника в 2 класі.

Страницы: 4 5 6 7 8 9 

Нове про педагогіку:

Основи розвиваючих технологій навчання історії
Створення уроків творчості, співробітництва - це копіткий, важкий і тривалий процес перебудови мислення учнів зі схеми "почув - запам'ятав - переказав" до схеми: "пізнав (шляхом пошуку ...

Аналіз використання ідей В.О. Сухомлинського педагогами сучасної школи
Стан життя на планеті у всіх його виявах – природному, соціально-екологічному, духовному – викликає глибоку тривогу і занепокоєність за нашу екологію. Людство все частіше переживає кризи, катастрофи, ...

Навігація по сайту

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com