Дидактичні аспекти впровадження мультимедійних технологій

Сторінка 6

4. Функція f(x) = зростає на:

а) R; б) (-∞; 0) ; в) (0;+∞); г) (-∞; 0)U(0;+∞).

5. Функція f(x) = (x-1)2 спадає на:

а) [1;+∞); б) (-∞;1]; в) R; г) (-∞; 1)U(1;+∞).

6. Графік функції f(x) = x3 симетричний відносно:

а) осі OX; б) осі OY; в) початку координат.

7. Паралельного перенесення графіка функції на 4 одиниці вправо вздовж осі ОХ

а) ;б) ; в) ; г) .

8. Паралельного перенесення графіка функції на 4 одиниці вліво вздовж осі ОХ

а) ; б) в) г)

9. Паралельного перенесення графіка функції на 3 одиниці вгору вздовж осі ОY

а) б) в) г)

10. Паралельного перенесення графіка функції на 3 одиниці вниз вздовж осі ОY

а) б) в) г)

Домашнє завдання:

за підручником «Алгебра 9» автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір-Харків: Гімназія – 2009

Повторити п.п. 9, 10, виконати №№. 314,321, 325*(додатково)

Тема уроку: Застосування кількох способів розкладу многочленів на множники

Мета уроку:

Навчальна: повторити та систематизувати знання та уміння учнів виконувати розкладання многочленів на множники різними способами та перетворення цілих виразів у многочлен; сформувати уявлення учнів про способи дій при комплексному використанні різних способів розкладання многочленів на множники; узагальнити знання учнів про види завдань, що розв'язуються із використанням розкладання многочленів на множники.

Виховна: виховувати прагнення допомагати один одному вчитися. виховувати культуру математичного мовлення, упевненість у своїх силах.

Тип уроку: комбінований.

Розвивальна: розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, увагу;

Обладнання: презентація до уроку в програмі я Power Point, мультимедійне обладнання, допоміжні картки для Математичного лото, картки із завданнями для самостійної роботи.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Привітання. Слайд 1 (тема уроку)

Позитивне налаштування на співпрацю.

Сьогодні наш урок має пройти успішно, результативно, ми маємо показати свою обізнаність та компетентність у цій темі.

Слайд 2

У – успішність;

Р – результативність;

О – обізнаність;

К – компетентність.

ІІ . Мотивація навчальної діяльності.

Як ви думаєте, що означає слово компетентність?

Компетентність – це готовність застосувати знання, вміння, навички для розв’язування проблеми.

Отже, для кожного з вас це означає вміти набуті знання і вміння застосувати для розв’язування завдань.

Наш урок покаже, наскільки ви компетентні в цьому питанні.

Слайд 3

Основна мета уроку — систематизувати знання й уміння щодо застосування різних способів розкладання многочленів на множники; застосування перетворень виразів для розв'язування задач різного змісту.

Отже, починаємо.

Перед тим як розв’язати проблему, згадаємо теоретичний матеріал, який допоможе в роботі.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Нове про педагогіку:

Розробка методики вивчення теми «Використання мультимедійних технологій» при вивченні теми «Загальні відомості про менеджмент»
Основними цілями використання мультимедійних технологій при вивченні теми «Загальні відомості про менеджмент» є: підвищення інтересу до предмету, організація індивідуальної навчальної діяльності учня ...

Організація домашніх робіт
Визнаючи чітко зміст і мету домашніх завдань, школа мусить відповідно й організовувати їх. Перш за все, треба уточнити їх обсяг. Домашні завдання мусять відповідати силам дітей. Занадто легкі завданн ...

Навігація по сайту

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com