Інтегрований урок російської мови, математики, читання

Сторінка 7

2х6 Ж 25:5 Л

3х5 Б 12:4 С

8х2 Е 18:2 О

6х4 К 16:2 Н

4х4 Е 20:4 А

15

16

5

9

3

8

16

12

24

5

2х6 Ж 25:5 Л

3х5 Б 12:4 С

8х2 Е 18:2 О

6х4 К 16:2 Н

4х4 Е 20:4 А

15

16

5

9

3

8

16

12

24

5

2х6 Ж 25:5 Л

3х5 Б 12:4 С

8х2 Е 18:2 О

6х4 К 16:2 Н

4х4 Е 20:4 А

15

16

5

9

3

8

16

12

24

5

Урок математики з використанням технології розвиваючого навчання

Цілі уроку:

1) освітні: закріпити знання таблиці множення і ділення 2–7, про збільшення чисел на декілька одиниць і у декілька разів, про порядок виконання дій, відробіток уміння вирішувати завдання не дістають даними і завдань на розвиток логіки, закріплення умінь і навиків в роботі за зразком і в схожих умовах, перенесення знань в нові умови, продовжити роботу по формуванню обчислювальних навиків.

2) що розвивають: розвивати логічне мислення, уміння аналізувати запропоновані завдання і виділяти головне, логічно будувати план рішення, розвиток самостійності, уміння долати труднощі, волю, здібності, навик спілкування.

3) виховні: продовження роботи по вихованню взаємодопомоги, культури спілкування, сприяючої створенню сприятливого психологічного клімату, вихованню уваги, самоконтролю, акуратності, інтересу до предмету.

Обладнання:

наочні посібники для дошки – малюнок Знайка і Незнайки; капелюх з широкими полями; шарфик для того, щоб зав'язувати очі; магнітофонний запис пісні «Двічі два чотири»; картки із записаними на них прикладами; геометричні фігури – квадрат, трикутник, прямокутник, круг,· на звороті яких записані математичні вирази; робочі зошити;

Організаційний момент.

Вітання, перевірка готовності.

У.: Сьогоднішній урок ми почнемо з музики. (звучить запис пісні «двічі два чотири»).

У. Хто мені скаже тему нашого уроку?

Д. Ми продовжуватимемо вивчення таблиці множення.

В. Правильно, наш урок присвячений таблиці множення.

Повідомлення цілей і завдань уроку.

У. Значення яких виразів ви знаєте?

Д. Ті, в яких один з множників менше або рівний 7.

У. Розв’яжіть ті завдання, які зможете:

Робота в групах:

8х4 = 3х7=

7х5= 7х4 =

9х3= 7х9=

3х8= 7х7=

8х8= 9х9=

7х6= 9х7=

(таблиця на дошці)

В. Значение яких виразів важко знайти?

Д.

9х9=

8х8=.

В. – Чому?

Д. – Не вивчали таблицю на 8 і на 9.

В. – Як вирішили 9х3?

Д. – 3х9

В. – Яке правило застосовували?

Д. – Від перестановки множників добуток не міняється.

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8

Нове про педагогіку:

Фактори, які впливають на розвиток фізичних якостей у дітей дошкільного віку
Розвиток рухових якостей обумовлений біологічними і соціальними чинниками. Природне біологічне зростання організму супроводжується збільшенням рухових можливостей дитини. При цьому розвиток його мото ...

Як можна редагувати малюнок редактором "Paint"
У вашому розпорядженні різні інструменти для "художньої-" творчості:палітра кольорів (рис. 1.2), кисть (рис. 1.3), аерозольний балончик (рис. 1.4),гумки для стирання (рис. 1.5), лінії для м ...

Навігація по сайту

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com