Оцінка техніки виконання прийомів гри в баскетбол

Сторінка 6

Спіймай м'яч. Діти діляться по троє. Двоє з них розташовуються один проти одного на відстані 3-4 м і перекидають м'яч між собою. Третій стає між ними і намагається зловити м'яч або хоча б торкнутися його рукою. Якщо це вдається, він міняється місцями з тим, хто кинув м'яч. Можна запропонувати дітям перед кидком виконати будь-який рух: кинути м'яч вгору, вниз, зловити його, вести м'яч на місці і т. д.

Кого назвали, той ловить м'яч. Діти ходять або бігають по майданчику. Вихователь тримає в руках м'яч. Він називає ім'я одного з дітей і кидає м'яч вгору. Названий повинен піймати м'яч і знову кинути його вгору, назвавши ім'я кого-небудь з дітей. Кидати м'яч треба не дуже високо і в напрямку дитини, ім'я якого називають.

Боротьба за м'яч. Діти діляться на рівні за кількістю команди і розташовуються на майданчику для гри в довільному порядку. Одному з тих, що грають дається м'яч. По сигналу діти намагаються швидше виконати 5-10 передач між своїми гравцями. За кожну передачу команда отримує очко (рахунок веде вихователь). Гра триває 5-8 хв. Виграє команда, яка набрала більше очок. Гравці кожної команди мають відмітні знаки певного кольору.

У кого менше м'ячів. Діти утворюють дві рівні команди. Кожна з них бере по кілька м'ячів і розташовується на своїй половині майданчика (майданчик розділено сіткою, підвішеній на рівні 130-150 см). Діти обох команд після сигналу вихователя намагаються перекинути свої м'ячі на майданчик супротивника. Виграє команда, на майданчику якої після другого свистка знаходиться менше м'ячів.

М'яч направляючому. Діти діляться на 4-5 груп, кожна утворює своє коло діаметром 4-5 м. В центрі кожного кола - направляючий з м'ячем. По сигналу направляючі по черзі кидають м'яч своїм гравцям, намагаючись не упустити, і отримують його назад. Коли м'яч обійде всіх гравців кола (1-3 рази), направляючий піднімає його вгору. Перемагає та команда, яка меншу кількість разів упустила м'яч.

М'яч у повітрі. Гравці утворюють коло і стають на відстані витягнутих у сторони рук, направляючий знаходиться в середині кола. Ті, хто стоїть у колі починають перекидати один одному м'яч, не даючи можливості направляючому торкнутися його, направляючий бігаючи в середині кола, прагне доторкнутися до м'яча, коли той знаходиться в повітрі, на землі або в руках у кого-небудь з тих, що грають. Якщо йому це вдалося, він міняється місцями з гравцем, який останній тримав м'яч у руках.

Передав - сідай. Діти утворюють кілька команд, кожна команда вибирає капітана. Команди стають в колони за лінією старту. Капітан кожної команди з м'ячем в руках стає навпроти своєї команди на відстані 2-3 м від неї.

По сигналу вихователя капітан передає м'яч першому гравцеві колони, який ловить його, передає назад капітану і присідає (рис. 39). Капітан таким же чином передає м'яч другому, потім - третьому і всім іншим гравцям. Кожен гравець після передачі м'яча капітану присідає. Коли м'яч переданий капітанові останнім гравцем, капітан піднімає м'яч вгору над головою і вся команда швидко встає. Виграє та команда, яка раніше виконала завдання. Якщо гравець не спіймав м'яч, то він зобов'язаний за ним збігати, повернутися на своє місце і передати м'яч капітану.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Нове про педагогіку:

Підбір начально – виробничих робіт
Щоб правильно організувати процес виробничого навчання та визначити, які форми навчальної роботи потрібно використовувати, необхідно провести підбір навчально – виробничих робіт. Підбір навчально – в ...

Проблема здоров’язбереження у науковій літературі
Соціально-політичні й економічні зміни, що відбуваються в нашій країні, поставили педагогів перед гострою необхідністю критичної переоцінки науково-теоретичних основ системи виховання, орієнтованості ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com