Інтерактивні засоби, методи та вправи, що можуть бути використані на уроках алгебри в 7 класі

Педагогіка і освіта » Використання інтерактивних методів навчання при вивченні рівнянь та нерівностей у курсі алгебри 7 класу » Інтерактивні засоби, методи та вправи, що можуть бути використані на уроках алгебри в 7 класі

Сторінка 13

Червоним кольором позначено номери задач, що рекомендуються для домашньої роботи, синім кольором - номери задач, які з урахуванням індивідуальних особливостей учнів класу на розсуд учителя можна розв’язувати усно.

Велика увага приділяється роботі із збереження знань. Для цього після кожного пункту є група задач на повторення, а також розділ "Вправи для повторення за курс алгебри 7 класу".

Окрім того, у вправах на повторення до кожного пункту створена окрема рубрика "Готуємось до вивчення нової теми" та вказано, які відомості з курсу математики 5 і 6 класів (ці відомості наведено в кінці підручника) треба повторити.

Велика увага приділяється задачам, у яких фігурують конкретні статистичні дані, представлено реальні побутові ситуації, використовується інформація з українознавства, наводяться фольклорні задачі різних народів.

Деякі задачі позначено значком "*". Це задачі підвищеної складності. Вони не є обов’язковими для розв’язання. Їх можна використовувати в роботі математичного гуртка. У розділі "Відповіді. Вказівки" є вказівки до розв’язування цих задач.

Кожний пункт завершує особлива рубрика, яку названо "Учимося робити нестандартні кроки". У ній зібрано задачі, для розв’язання яких потрібні не спеціальні алгебраїчні знання, а лише здоровий глузд, винахідливість і кмітливість. Вони допоможуть учневі навчитися приймати несподівані й нестандартні рішення не лише в математиці, а й у житті.

З метою розширення можливостей самоконтролю та узагальнення знань після кожного параграфу включена рубрика „Завдання в тестовій формі Перевір себе”. В кінці книжки наведено відповіді до цих завдань. Виконуючи тестові завдання, учень має змогу узагальнити відомості, вивчені у параграфі, привести у систему отримані навички й уміння. Наприкінці підручника виділено окрему рубрику „ Вправи для повторення курсу алгебри 7 класу”.

Страницы: 8 9 10 11 12 13 

Нове про педагогіку:

Проблеми шкільної дезадаптації
Проблема шкільної дезадаптації досить актуальна, і ця актуальність має чітко виражену тенденцію до росту, оскільки труднощі в навчанні і поводженні дітей до підлітків ставлять серйозні задачі перед р ...

Групові та індивідуальні форми роботи соціального педагога із неблагополучними сім’ями
Корекція сімейного виховання, допомога дитині передбачає контакти соціального педагога з директором школи, заступником директора з виховної роботи, батьківським комітетом. У роботі з неблагополучними ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com