Інтерактивні засоби, методи та вправи, що можуть бути використані на уроках алгебри в 7 класі

Педагогіка і освіта » Використання інтерактивних методів навчання при вивченні рівнянь та нерівностей у курсі алгебри 7 класу » Інтерактивні засоби, методи та вправи, що можуть бути використані на уроках алгебри в 7 класі

Сторінка 13

Червоним кольором позначено номери задач, що рекомендуються для домашньої роботи, синім кольором - номери задач, які з урахуванням індивідуальних особливостей учнів класу на розсуд учителя можна розв’язувати усно.

Велика увага приділяється роботі із збереження знань. Для цього після кожного пункту є група задач на повторення, а також розділ "Вправи для повторення за курс алгебри 7 класу".

Окрім того, у вправах на повторення до кожного пункту створена окрема рубрика "Готуємось до вивчення нової теми" та вказано, які відомості з курсу математики 5 і 6 класів (ці відомості наведено в кінці підручника) треба повторити.

Велика увага приділяється задачам, у яких фігурують конкретні статистичні дані, представлено реальні побутові ситуації, використовується інформація з українознавства, наводяться фольклорні задачі різних народів.

Деякі задачі позначено значком "*". Це задачі підвищеної складності. Вони не є обов’язковими для розв’язання. Їх можна використовувати в роботі математичного гуртка. У розділі "Відповіді. Вказівки" є вказівки до розв’язування цих задач.

Кожний пункт завершує особлива рубрика, яку названо "Учимося робити нестандартні кроки". У ній зібрано задачі, для розв’язання яких потрібні не спеціальні алгебраїчні знання, а лише здоровий глузд, винахідливість і кмітливість. Вони допоможуть учневі навчитися приймати несподівані й нестандартні рішення не лише в математиці, а й у житті.

З метою розширення можливостей самоконтролю та узагальнення знань після кожного параграфу включена рубрика „Завдання в тестовій формі Перевір себе”. В кінці книжки наведено відповіді до цих завдань. Виконуючи тестові завдання, учень має змогу узагальнити відомості, вивчені у параграфі, привести у систему отримані навички й уміння. Наприкінці підручника виділено окрему рубрику „ Вправи для повторення курсу алгебри 7 класу”.

Страницы: 8 9 10 11 12 13 

Нове про педагогіку:

Імідж шкільного бібліотекаря та його вплив на формування системи бібліотекарських знань школярів
Довгий час в засобах масової інформації, художній літературі (як української, так і світової), кіномистецтві формувався негативний образ бібліотекаря (тьмяна зовнішність, волосся, прибране в пучок, т ...

Загальна характеристика творчої активності дітей старшого дошкільного віку
Розвиток творчих здібностей має важливе значення для всебічного розвитку особистості. Творчість не виростає на порожньому місці, творчість –властивість, як правило, професіоналів своєї справи, які еф ...

Навігація по сайту

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com