Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Педагогіка і освіта » Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Сторінка 5

Прощання:

Дітки, сподобалось вам сьогодні наше заняття? – Так.

Будемо вчити ще англійську? – Так!Давайте попрощаемося з нашим другом Вінні: «Good bye».

англійська мова ліплення дошкільний

Конспект заняття з ліплення для середньої групи «Калинка» на тему: «Грибочки»

Мета: розвивати дрібну моторику пальців рук, викликати інтерес до створення композиції, навчити прийомам моделювання капелюшка та ніжки гриба.

Завдання: - навчити дітей ліпити гриби конструктивним способом із двох-трьох частин (ніжка, шапка, галявинка)

- навчити прийомам моделювання капелюшка гриба: розкатування кулі й сплющування у форму пряника або диска.

- розвивати здібність до формотворення, уяву, пам’ять, зосередженість, організованість, увагу.

- виховувати посидючість, інтерес до створення композиції з пластиліну.

Попередня робота з дітьми: бесіда про гриби. Розглядання зображень грибів.уточнення уявлення про будову грибів (ніжка.шапка), пошук аналогій (парасолька, дитяча пісочниця, настільна лампа). Підготовка основи для колективної композиції: справжній пеньок або циліндрична побутова форма (банка) з наліпками у вигляді кореня та сучків.

Матеріали: плакати «Грибна галявинка», «Осінь», комплект технологічних карт із ліплення «Гриби».

Хід заняття

Виховаетль показує дітям композиційну основу – справжній пеньок або побутову форму, обліплену заздалегідь пластиліном, з наліпками у вигляді кореня й сучків та двома-трьома пластиліновими грибами. Читаю уривок з вірша В. Шипунової «Грибний пеньок» :

Теплий снячний деньок,

На галявині пеньок.

На пеньку стоять опеньки-

Тонконогі та міцненькі.

Стережуть пеньочок свій:

- Далі йди!Отут не стій!

Вихователь пропонує дітям зліпити ще багато грибів і розмістити на пеньочку. Уточнює уявлення дітей про зовнішній вигляд (будову гриба) і показує способи ліплення ніжки й шапки:

у гриба одна ніжка, довга і світла. Беремо шматочок пластиліну білого або жовтого кольору, розкатуємо в долоньках стовпчик (зкочування)

у гриба велика шапка – кругла та яскрава;беремо шматочок пластиліну червоного або коричневого кольору,розкочуємо в долоньках кульку (кругові рухи долонь) і сплющуємо щоб вийшов пряник або печиво.

шапка тримається на ніжці, лежить зверху; акуратно з’єднуємо ніжку і шапку - ось так.

Самостійна робота дітей.

Заключна частина:

- ставимо гриб на пеньок, прикріплюємо – міцно, але акуратно притискаємо.

- якщо наш грибок росте на галявині,а не на пеньочку, то відщипуємо шматочок зеленого пластиліну,сплющуємо і кріпимо до ніжки гриба внизу.

А тепер давайте подивимося яка гарна композиція в нас вийшла.Тепер кожен із вас обере той грибочок,який йому найбільше сподобався.

Консультація для батьків середньої групи на тему: «Вивчення англійської мови в дошкільному віці»

У наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто – необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. В якому віці починати вивчати іноземну мову? Спеціалісти кажуть, що насправді відповідь проста: „Краще раніше, ніж ніколи”. До п’яти років діти володіють лінгвістичною геніальністю. Вони здатні запам’ятовувати 20-30 нових слів в день. Здібності до мов зазвичай є або їх немає. Статистичні дані свідчать, що дівчата розвиваються лінгвістично швидше, ніж хлопчики. Вони раніше починають говорити та й словниковий запас у них більший Фахівці зазначають: навіть якщо Ви в майбутньому збираєтеся віддати Вашу дитину до мовної школи, де вона з першого класу буде серйозно вивчати іноземні мови, навчання англійській мові до школи ні в якій мірі не буде зайвим. На думку фахівців, подібні заняття необхідні малюкам по ряду причин. Так, раннє знайомство з англійською підготує дитину для вивчення мовних тонкощів в майбутньому. Крім того, ненав'язливе навчання мови сприяє розвитку у дошкільників пам'яті і творчих здібностей. Важливо також враховувати, що маленькі діти (приблизно до 6-річного віку) з легкістю сприймають і засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови. Фахівці також говорять, що в цьому віці діти здатні запам'ятовувати навіть більше інформації, ніж дорослі люди. Головне, в якій формі подається матеріал і як саме проходить процес навчання.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Нове про педагогіку:

Питання індивідуалізації навчального процесу молодших школярів у масовому педагогічному досвіді
Олена Ганул, вчитель-методист Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 працює з шестилітками. Вона вже в 1 класі включає в уроки елементи диференціації. Це дає змогу призвичаювати дітей до самостійності, ...

Визначення творчої індивідуальності обдарованих дітей
Великий обсяг роботи, що постає перед педагогами та психологами при реалізації комплексної психодіагностики, потребує розробки нової стратегії психодіагностичної дії, послідовності кроків при комплек ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com