Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Педагогіка і освіта » Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Сторінка 5

Прощання:

Дітки, сподобалось вам сьогодні наше заняття? – Так.

Будемо вчити ще англійську? – Так!Давайте попрощаемося з нашим другом Вінні: «Good bye».

англійська мова ліплення дошкільний

Конспект заняття з ліплення для середньої групи «Калинка» на тему: «Грибочки»

Мета: розвивати дрібну моторику пальців рук, викликати інтерес до створення композиції, навчити прийомам моделювання капелюшка та ніжки гриба.

Завдання: - навчити дітей ліпити гриби конструктивним способом із двох-трьох частин (ніжка, шапка, галявинка)

- навчити прийомам моделювання капелюшка гриба: розкатування кулі й сплющування у форму пряника або диска.

- розвивати здібність до формотворення, уяву, пам’ять, зосередженість, організованість, увагу.

- виховувати посидючість, інтерес до створення композиції з пластиліну.

Попередня робота з дітьми: бесіда про гриби. Розглядання зображень грибів.уточнення уявлення про будову грибів (ніжка.шапка), пошук аналогій (парасолька, дитяча пісочниця, настільна лампа). Підготовка основи для колективної композиції: справжній пеньок або циліндрична побутова форма (банка) з наліпками у вигляді кореня та сучків.

Матеріали: плакати «Грибна галявинка», «Осінь», комплект технологічних карт із ліплення «Гриби».

Хід заняття

Виховаетль показує дітям композиційну основу – справжній пеньок або побутову форму, обліплену заздалегідь пластиліном, з наліпками у вигляді кореня й сучків та двома-трьома пластиліновими грибами. Читаю уривок з вірша В. Шипунової «Грибний пеньок» :

Теплий снячний деньок,

На галявині пеньок.

На пеньку стоять опеньки-

Тонконогі та міцненькі.

Стережуть пеньочок свій:

- Далі йди!Отут не стій!

Вихователь пропонує дітям зліпити ще багато грибів і розмістити на пеньочку. Уточнює уявлення дітей про зовнішній вигляд (будову гриба) і показує способи ліплення ніжки й шапки:

у гриба одна ніжка, довга і світла. Беремо шматочок пластиліну білого або жовтого кольору, розкатуємо в долоньках стовпчик (зкочування)

у гриба велика шапка – кругла та яскрава;беремо шматочок пластиліну червоного або коричневого кольору,розкочуємо в долоньках кульку (кругові рухи долонь) і сплющуємо щоб вийшов пряник або печиво.

шапка тримається на ніжці, лежить зверху; акуратно з’єднуємо ніжку і шапку - ось так.

Самостійна робота дітей.

Заключна частина:

- ставимо гриб на пеньок, прикріплюємо – міцно, але акуратно притискаємо.

- якщо наш грибок росте на галявині,а не на пеньочку, то відщипуємо шматочок зеленого пластиліну,сплющуємо і кріпимо до ніжки гриба внизу.

А тепер давайте подивимося яка гарна композиція в нас вийшла.Тепер кожен із вас обере той грибочок,який йому найбільше сподобався.

Консультація для батьків середньої групи на тему: «Вивчення англійської мови в дошкільному віці»

У наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто – необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. В якому віці починати вивчати іноземну мову? Спеціалісти кажуть, що насправді відповідь проста: „Краще раніше, ніж ніколи”. До п’яти років діти володіють лінгвістичною геніальністю. Вони здатні запам’ятовувати 20-30 нових слів в день. Здібності до мов зазвичай є або їх немає. Статистичні дані свідчать, що дівчата розвиваються лінгвістично швидше, ніж хлопчики. Вони раніше починають говорити та й словниковий запас у них більший Фахівці зазначають: навіть якщо Ви в майбутньому збираєтеся віддати Вашу дитину до мовної школи, де вона з першого класу буде серйозно вивчати іноземні мови, навчання англійській мові до школи ні в якій мірі не буде зайвим. На думку фахівців, подібні заняття необхідні малюкам по ряду причин. Так, раннє знайомство з англійською підготує дитину для вивчення мовних тонкощів в майбутньому. Крім того, ненав'язливе навчання мови сприяє розвитку у дошкільників пам'яті і творчих здібностей. Важливо також враховувати, що маленькі діти (приблизно до 6-річного віку) з легкістю сприймають і засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови. Фахівці також говорять, що в цьому віці діти здатні запам'ятовувати навіть більше інформації, ніж дорослі люди. Головне, в якій формі подається матеріал і як саме проходить процес навчання.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Нове про педагогіку:

Збір дітей для гри
Якщо гра включається в заняття гімнастикою і рухливими іграми, а також у комплекс ранкової гімнастики, то там збір дітей не набуває самостійного значення. В цих заходах відбувається організований пер ...

Розробка вправ для корекції заїкання в дітей старшого дошкільного віку з розумовими вадами
Заняття з використанням мело терапії. 1. Вправа на координацію рухів і слів (під вірш «М'яч»). Діти імітують відбивання м'яча об підлогу на кожну фразу, потім біжать, зображуючи м'яч, що покотився. Н ...

Навігація по сайту

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com