Прощання:
Дітки, сподобалось вам сьогодні наше заняття? – Так.
Будемо вчити ще англійську? – Так!Давайте попрощаемося з нашим другом Вінні: «Good bye».
англійська мова ліплення дошкільний
Конспект заняття з ліплення для середньої групи «Калинка» на тему: «Грибочки»
Мета: розвивати дрібну моторику пальців рук, викликати інтерес до створення композиції, навчити прийомам моделювання капелюшка та ніжки гриба.
Завдання: - навчити дітей ліпити гриби конструктивним способом із двох-трьох частин (ніжка, шапка, галявинка)
- навчити прийомам моделювання капелюшка гриба: розкатування кулі й сплющування у форму пряника або диска.
- розвивати здібність до формотворення, уяву, пам’ять, зосередженість, організованість, увагу.
- виховувати посидючість, інтерес до створення композиції з пластиліну.
Попередня робота з дітьми: бесіда про гриби. Розглядання зображень грибів.уточнення уявлення про будову грибів (ніжка.шапка), пошук аналогій (парасолька, дитяча пісочниця, настільна лампа). Підготовка основи для колективної композиції: справжній пеньок або циліндрична побутова форма (банка) з наліпками у вигляді кореня та сучків.
Матеріали: плакати «Грибна галявинка», «Осінь», комплект технологічних карт із ліплення «Гриби».
Хід заняття
Виховаетль показує дітям композиційну основу – справжній пеньок або побутову форму, обліплену заздалегідь пластиліном, з наліпками у вигляді кореня й сучків та двома-трьома пластиліновими грибами. Читаю уривок з вірша В. Шипунової «Грибний пеньок» :
Теплий снячний деньок,
На галявині пеньок.
На пеньку стоять опеньки-
Тонконогі та міцненькі.
Стережуть пеньочок свій:
- Далі йди!Отут не стій!
Вихователь пропонує дітям зліпити ще багато грибів і розмістити на пеньочку. Уточнює уявлення дітей про зовнішній вигляд (будову гриба) і показує способи ліплення ніжки й шапки:
у гриба одна ніжка, довга і світла. Беремо шматочок пластиліну білого або жовтого кольору, розкатуємо в долоньках стовпчик (зкочування)
у гриба велика шапка – кругла та яскрава;беремо шматочок пластиліну червоного або коричневого кольору,розкочуємо в долоньках кульку (кругові рухи долонь) і сплющуємо щоб вийшов пряник або печиво.
шапка тримається на ніжці, лежить зверху; акуратно з’єднуємо ніжку і шапку - ось так.
Самостійна робота дітей.
Заключна частина:
- ставимо гриб на пеньок, прикріплюємо – міцно, але акуратно притискаємо.
- якщо наш грибок росте на галявині,а не на пеньочку, то відщипуємо шматочок зеленого пластиліну,сплющуємо і кріпимо до ніжки гриба внизу.
А тепер давайте подивимося яка гарна композиція в нас вийшла.Тепер кожен із вас обере той грибочок,який йому найбільше сподобався.
Консультація для батьків середньої групи на тему: «Вивчення англійської мови в дошкільному віці»
У наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто – необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. В якому віці починати вивчати іноземну мову? Спеціалісти кажуть, що насправді відповідь проста: „Краще раніше, ніж ніколи”. До п’яти років діти володіють лінгвістичною геніальністю. Вони здатні запам’ятовувати 20-30 нових слів в день. Здібності до мов зазвичай є або їх немає. Статистичні дані свідчать, що дівчата розвиваються лінгвістично швидше, ніж хлопчики. Вони раніше починають говорити та й словниковий запас у них більший Фахівці зазначають: навіть якщо Ви в майбутньому збираєтеся віддати Вашу дитину до мовної школи, де вона з першого класу буде серйозно вивчати іноземні мови, навчання англійській мові до школи ні в якій мірі не буде зайвим. На думку фахівців, подібні заняття необхідні малюкам по ряду причин. Так, раннє знайомство з англійською підготує дитину для вивчення мовних тонкощів в майбутньому. Крім того, ненав'язливе навчання мови сприяє розвитку у дошкільників пам'яті і творчих здібностей. Важливо також враховувати, що маленькі діти (приблизно до 6-річного віку) з легкістю сприймають і засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови. Фахівці також говорять, що в цьому віці діти здатні запам'ятовувати навіть більше інформації, ніж дорослі люди. Головне, в якій формі подається матеріал і як саме проходить процес навчання.
Нове про педагогіку:
Сутність та роль педагогічної техніки викладача у навчальному процесі
Для успішного навчання та виховання студентів викладачу недостатньо знань та вмінь. У XVII ст. видатний чеський педагог Я.А. Коменськии зазначав, що викладачь має володіти мовою і собою, застосовуват ...
Характеристика засобів активізації навчального
процесу
Питання активізації навчання школярів належать до найбільш актуальних проблем сучасної педагогічної науки і практики. Реалізація принципу активності в навчанні має істотне значення, оскільки навчання ...