Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Педагогіка і освіта » Організація навчально-виховного процесу в групі дітей середнього дошкільного віку

Сторінка 4

Конспект узагальненого заняття з англійської мови

Тема : «Знайомство» для середньої групи

Мета: повторити і закріпити знайомий лексичний матеріал, розвивати монологічне та діалогічне мовлення, виховувати інтерес та любов до англійської мови, розвивати фонематичний слух.

Завдання:

Закріпити вивчений матеріал, граматичні конструкції: « Hello», «I am ….», «Good bye», «What’s your name?», «It’s my name», «Come in», назви кольорів: red, white, black, grey, green,blue.

Вчити узгоджувати дії зі словами.

Розвивати фонематичний слух, логічне мислення, сприймання, артикуляційний апарат.

Виховувати посидючість, допитливість, бажання до вивчення англійської мови, організованість, увагу, пам’ять, любов до іноземної мови.

Матеріали: хатинка, м’ячик, диск з записом пісні «Hello».

Хід заняття

Привітання: - Доброго ранку, діти! (Hello,children!)

- Hello!

Пам’ятаєте до нас приходив друг з іншої країни Вінні? – Так!

Сьогодні Вінні знову прийшов до нас в гості і буде допомагати нам вчити англійську.

Фонетична зарядка.

- А зараз давайте трошки потренуємо наші язички разом з нашем гостем, Вінні.

Кожного дня Вінні робить багато справ. Вранці він протирає дзеркало, але спочатку він подихай на нього: [h-h-h].

Потім він дивиться в дзеркало і дивується який же він симпатичний: [ou-ou-ou].

Від цього в нього дуже підвищується настрій і він співає: [e-e-e, he-he-he, l, l, l, lou-lou-lou, he-lou, he-lou, he-lou].

Йому так подобається ця пісенька, що він забуває про час. Він дуже засмучується, коли бачить,що спізнюється до сніданку: [ai-ai-ai].

На сніданок Вінні обожнює їсти мед:[em-em-em]. Мед надзвичайно смачний і Вінні радіє: [ai-em, ai-em, ai-em].

Тигр дуже любить лякати Вінні. Він кричить за дверима страшним голосом:

[g-g-g].

Часто приходить в гості до Вінні Пятачок.Він дуже втомився і тяжко дихає: [u-u-u]. Він стукає в двері: [d-d-d], [gud- gud- gud].

Топає ножками щоб встряхнути пилюку [b-b-b] і заходить в дім. Друзі дуже раді зустрічі.

А коли вони прощаються вони співають : [ai-ai-ai][bai-bai-bai]['gud' bai] ['gud' bai] ['gud' bai].

Повторення і закріплення матеріалу.

- Дітки, Вінні запрошує нас до себе в гості. Підемо до Вінні?- Так! Але в нашого англомовного друга є декілька правил і якщо ви їх не виконаєте, то не зможете зайти до нього в казковий будиночок.

Отож, давайте уважно послухаємо правила Вінні, для того щоб потрапити до нього в гості:

- Коли ми підійдемо до будиночка, кожен з вас має постукати і сказати « Hello!» (Привіт), а хазяїн будиночку (Вінні) буде запитувати: «What’s your name?» (як тебе звуть?) і якщо ваші відповіді будуть правильними, тоді ви зможете зайти до Вінні в будиночок, а якщо не правильно, то в будиночок не пускають.

Підходить до будиночку Даша, стукає та каже - « Hello!», а Вінні запитує «What’s your name?», Даша відповідає «I am Dasha». Вінні запрошує в будиночок і каже :«Come in!» . Якщо відповідь не правильна, то в будиночок не можна заходити.

Гра повторюється декілька разів, поки всі не зайдуть до будиночка. Після того як діти зайшли до будиночка, всі співають пісню «Hello».

- Дітки, дивіться, який яскравий будиночок у Вінні. Тут стільки яскравих кольорів. Вихователь вказує на певний колір і запитує:

What color is it?

Діти відповідають:

It is red.

It is green.

Фізкультхвилинка:

Hands up! - Clap, clap.

Hands down! - Shake, shake.

Step left! - Clap, clap.

Step right! - Clap, clap.

Turn yourself around! - And clap,clap,clap!

Ігри.

Гра «Хто швидше?». Дітям по черзі кидають м’ячик,вихователь запитує «What’s your name?», кожен повинен швидко назвати своє ім’я на англійській мові, гра повторюється 2-3 рази.

Гра «Незнайомці». Діти уявляють, що серед них є англомовні гості, сідають навпроти один одного, вітаються і представляють себе (вихователь обирає, хто буде незнайомцем), потім діти міняються ролями і гра повторюється.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Нове про педагогіку:

Реалізація соціально-педагогічної програми «В тебе є вибір»
З метою отримання діагностичного матеріалу було проведено попереднє анкетування. Діагностика й спостереження за учасниками проводились під час дотренінгового й післятренінгового спілкування та за доп ...

Вивчення творчої діяльності вчителя адміністрацією школи під час атестації
Адміністрацією школи, шкільними методичними об’єднаннями та методичною радою розроблена технологічна карта вивчення творчої діяльності вчителя під час атестації. 10-бальна система оцінювання І. Науко ...

Навігація по сайту

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com