Очищення великої області

Педагогіка і освіта » Робота з програмою Paint » Очищення великої області

Щоб очистити велику область потрібно:

1. В наборі інструментів вибрати Выделение, виділити прямокутну область, або Выделение произвольной области, щоб виділити область будь-якої форми.

2. Виділіть область,яку потрібно очистити.

3. Очищена область буде заповнена кольором фону. Щоб змінити колір фону, клацніть потрібний колір на палітрі правою кнопкою.

4. В меню Правка виберіть команду Очистить выделение,

А щоб очищати повністю весь малюнок треба вибрати підменю "Рисунок" потім "Очистить", або комбінацією клавіш Ctrl+Shift+N [11].

Для вибору кольору можна використати два способи: По-перше, існує палітра кольорів з 28 кольорами. Для вибору кольору лінії і заливки потрібно клацнути лівою кнопкою миші над потрібним кольором. Для вибору кольори фону клацають правою кнопкою. Основний і фоновий кольори, що Використовуються за умовчанням відображаються в лівому нижньому кутку вікна Paint. По-друге, можна вибрати інструмент "Вибір кольору" і клацнути їм в тому місці екрана, який зафарбований потрібним кольором. Можна також клацати лівою або правою кнопкою миші.

1. В редакторі можна виробляти з малюнком все що забажаєте. Для відображення або повернення частини малюнка використовується функція, яка знаходиться в підменю "Рисунок" "Отразить/повернуть" що після активації з’явиться вікно де дозволить поставити перемикач відображення зліва на право чи зверху до низу, та обернути малюнок під певним кутом.

2. Де також є така можливість як розтягнути та нахилити, де також знаходиться в підменю "Рисунок" "Растяжение и наклон", а завдяки цій можливості дозволяє здійснити розтягування у відсотках, а нахил у градусах.

3. В під меню "Палитра" кнопка "Опредилить цвет" де є ''Изменить палитру",де можна додати будь-який колір із запропонованих кольорів та відтінків .

Можливості підменю "Справка"

До будь-якої програми Windows можна викликати допомогу натиснувши клавішу F1 або в підменю "Справка", де з'являється довідка про програму. Так само і викликається довідка для Paint, натиснувши клавішу F1.

Можна також продивитися версію та авторів програми зайшовши в підменю "Справка" "О программе Paint".

Нове про педагогіку:

Передумови ефективності навчальної роботи студентів
Враховуючи, що в сучасному світі вища освіта стає обов’язковим етапом у житті людини, що кожен повинен навчитися самостійно здобувати знання упродовж життя, значно зростає роль ВНЗ у навчанні студент ...

Особливості українського закону про свободу совісті та релігійні організації
Вітчизняна психологічна допомога перебуває в процесі активного становлення й розвитку. Водночас розумово відстала дитина має свої відмінності й потребує специфічної допомоги. Назріла необхідність у р ...

Навігація по сайту

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com