Підготовка майстра до занять

Сторінка 1

Підготовка майстра до вивчення даної теми, вимагає підготовлення матеріально-технічної бази та планування навчального процесу.

Підготовка може бути за направленням: особиста, матеріально-технічна, організаційна (плануюча).

Особиста.

Вивчення методичних посібників за спеціальністю.

Вивчення літературних видань, матеріалів науковотехнічної інформації.

- Підготовка до показу виконання трудових прийомів.

Матеріально-технічна

- Підготовка навчально-технічної документації, наочних посібників. - Підготовка і перевірка заготовок та матеріалів для виконання на уроці

навчально-виробничих робіт.

Організаційна (плануюча).

- Визначення структури уроку та часу на кожний його елемент.

- Визначення методів проведення вступного інструктування.

- Складання плану уроку та конспекту вступного інструктування.

- Аналіз підсумків попередніх занять, уточнення змісту та теми, навчальної та виробничої цілі майбутнього уроку.

- Визначення системи вправ і самостійних робіт учнів, методів поточного інструктування.

Основні елементи підготовки майстра до уроку

До основних елементів підготовки майстра до уроку належать: період навчання, зміст навчального матеріалу уроку, досвід майстра, складу навчальної групи. При цьому можна виділити основні етапи підготовки до уроку:

- підсумковий аналіз попередніх занять;

- уточнити: зміст, тему і мету попереднього уроку;

- вступний, поточний та заключний інструктаж;

- вивчення методичних розробок, рекомендацій, знайомство з новим матеріалом, освітлюючи передовий і виробничий досвід;

- врахування виховних заходів;

- план, пояснення.

План уроку з теми „Види робіт з інформаційній мережі Internet ”

Дата: _

Тема уроку: „Робота з електронною поштою в Internet. Internet Mail. ”

Мета:(навчальна): Навчити учнів завантажувати файли та програми-браузери в Internet.

(виховна):Виховувати акуратність та увагу в роботі, бережне ставлення до програми, делікатність, уважність, акуратність.

(розвиваюча):Розвиток самостійності, самоконтролю, пам`яті при виконанні учнями робіт.

I. Організаційна частина (3-5 хв.)

1. Перевірка присутніх за списком,зовнішній вигляд учнів.

2. Організаційні питання.

II. Вступний інструктаж (40 хв.)

1.Повідомлення теми і мети уроку

2. Перевірка знань за матеріалом попередньої теми «Програми-браузери в в Internet .»

2.1 Що таке всесвітня мережа Internet?

2.2 Які Ви знаєте програми браузери в Internet ?

2.3 Як завантажити файли та програми в Internet ?

3.Пояснення нового матеріалу

3.1 Що таке електронна пошта?

3.2 Як нею можна користуватись?

3.3 В чому переваги та недоліки Internet Mail?

III. Вправи учнів та поточний інструктаж (5 год.)

1.Цільові обходи

1.1 Перевірка організації робочого місця.

1.2 Перевірка дотримання техніки безпеки.

1.3 Перевірка дотримання технологічного процесу виконання завдань.

IV. Заключний інструктаж (15 хв.)

1. Аналіз виконаних завдань.

2. Виявлення помилок та засоби їх усунення.

3.Видача д\з.Прибирання робочого місця.

Конспект вступного інструктування

На сьогоднішньому занятті ми будемо розглядати тему: «Види робіт з інформаційній мережі Internet ».

Мета такого уроку: пояснити принцип роботи електронної пошти та Internet Mail.

Страницы: 1 2

Нове про педагогіку:

Програма основ здорового способу життя
У ряді навчально-виховних закладів освіти м. Києва та Київської області була апробована програма, яка пропонується до вашої уваги. Вона має практичний характер і націлена на досягнення якісно нових р ...

Модель вчителя-новатора
Одне з найголовніших завдань освіти – зробити людину творчою особистістю. Пріоритет особистості має стати основою філософії та ідеологією навчання, виховання, центральною ціннісною орієнтацією як вчи ...

Навігація по сайту

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com