Для правильного та якісного виконання навчально-виробничих завдань, потрібно здійснювати необхідні функції або дії:
1.Планування.
2.Підготовка.
3.Організація робочого місця.
4.Безпосереднє здійснення (виконання).
5.Самоконтроль.
Для повного виконання навчальних планів та програм, якісної підготовки кваліфікованих робітників майстерв в/н розробляє та складає наступні плануючі документи:
- Перелік навчально – виробничих робіт
- План роботи групи на місяць.
- План конкретного уроку(план уроку).
- Графік переміщень учнів по робочим місцям .
Перелік навчально – виробничих робіт – це документ який вказує на спільну характеристику робочих місць чи об`єктів, на яких учні будуть навчатися, і найменування робіт, котрі вони повинні виконуати з кожної теми чи розділу програми.
План роботи групи на місяць – встановлює конкретний зміст навчально – виробничих завдань для групи учнів, послідовність і організація їх виконання. Він складається на місяць на основі переліку навчально – виробничих робіт, навчального плану та програми в/н.
План уроку – це основний плануючий документ для проведення конкретного уроку по темі. Він являється результатом підготовчої роботи майстра.
Нове про педагогіку:
Принципи екологічного виховання за В.О. Сухомлинським, їх суть та значення
Сучасний рівень вимог суспільства до загальноосвітньої школи обумовлює необхідність якісного покращення навчально-виховного процесу вже у початковій школі. Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського баг ...
Виникнення та розвиток ідеї родинного виховання
Відомо, що родина – природне і найбільш стійке формування людського суспільства, яка акумулює в собі всі найважливіші його ознаки. Родина завжди була найкращим колективним вихователем, носієм найвищи ...