Формування франкомовної лексичної компетенції на письмі у учнів 4-го класу

Педагогіка і освіта » Формування франкомовної лексичної компетенції на письмі у учнів 4-го класу

При оволодінні мовою формуються різні мовні компетенції: граматичні, лексичні та фонетичні. Лексична компетенція є найважливішою серед них, оскільки, як казав лінгвіст Девіз Уілкінс: «Без граматики можна сказати дуже мало, без лексики – нічого!». В цій його фразі дуже ясно вбачається важливість оволодіння лексикою та її домінантність.

Лексика є основним елементом будь-якої мови, тому її вивченню має прділятися багато уваги.

Дуже багато уваги приділяється її вивченню у молодшій школі, оскільки діти в такому віці дуже гарно сприймають та запам’ятовують інформацію, але це відбувається в них мимовільно. Тому не можна змушувати дітей зазубрювати слова та вирази, необхідно подавати їх дітям в ігровій формі. Сьогодні існує багато видів ігор, які вчитель може використовувати під час уроків, але необхідно виділити найефективніші серед них. Саме тому методисти намагаються виокремити ігри, які були б не лише розважальні, я й навчальні.

Також з розвитком суспільства, з появою різних видів розваг, вчителю стає дуже важко заволодіти увагою учнів, нічого не допомагає їх заспокоїти чи зацікавити навчанням.

Одним з рішень цієї проблеми є також використання ігор на уроках іноземної мови. За допомогою ігор можна розвивати як різні навички та вміння у дітей, так і різні риси характеру (повага, терпіння, уважність, зваженість, тощо). Але необхідно брати до уваги, що одноманітність ігор може також привести до зникнення інтересу у учнів у їх участі та до навчання. Діти не люблять одноманітності, тому вчитель має завжди вигадувати нові форми роботи, щоб зацікавлювати їх.

Тому необхідно постійно знайомитися з новими формами навчання та ігор. Вчитель має знати, які нові цікаві методи, ігри з’явилися для навчання дітей, та намагатися впровадити їх у навчання.

Метою роботи є дослідити різні види ігор, які використовуються для формування лексичної компетенції на письмі та вибрати найефективніші з них.

Об’єктом дослідження є формування лексичної компетенції на письмі у учнів 4 класу.

Предметом дослідження є вдосконалення методів формування лексичної компетенції на письмі за допомогою використання навчальних ігор.

Методи, які були використані:

Критичний наліз літературних джерел;

Вивчення та узагальнення позитивного досвіду роботи вчителів у використанні різних видів ігор на уроках іноземною мови;

Спостереження за реакцією учнів четвертого класу на використання ігор на уроці, як виду навчальної діяльності;

Дослідне використання навчальних ігор на уроках під час формування франкомовної лексичної компетенції учнів 4-го класу на письмі.

формування французький лексична компетенція лист

Нове про педагогіку:

Основоположні принципи соціальної педагогіки
Соціальна педагогіка базується на певних принципах, які випливають із закономірностей і особливостей організації цілісного навчально – виховного процесу. Назвемо найбільш основоположні з них. Принцип ...

Головний фахівець департаменту середньої і дошкільної освіти МОН Людмила Голубченко про альтернативну освіту
Екстернат і індивідуальне навчання — це дві альтернативні форми отримання середньої освіти. Перша припускає повністю самостійне вивчення учбового матеріалу, а друга — в процесі індивідуальних занять ...

Навігація по сайту

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.ipedahohika.com